rezultati 2018

 

REZULTATI POSAMEZNIH TEKOV 2018

 

 

1. 3. december nedelja Gaberje
    9. Tek na Tabor(za 2018)  11:00h mladi/člani
     rezultati Tabor pdf dolžina 4,2 km
     rezultati Tabor 2018 višinska  +365/-118 m 
 
2. 17. februar sobota Lipica
    4. Valentinov tek na Kokoš 11:30h člani
     rezultati kokos pdf
dolžina 3,2 km
     rezultati kokos xls višinska  +280 m
 
3 2. april ponedeljek Gradišče pri Vipavi
    18. Gradiški gorski tek  10:00/10:30h mladi/člani
     rezultati gradiski.xls dolžina 5,0 km
     rezultati gradiski.pdf višinska  +600 m 
 
4 15. april nedelja Solkan
    5. tek na Sabotin  11:00h člani
     rezultati sabotin pdf dolžina 3,95 km
     rezultati sabotin xls višinska  +480 m
 
5. 22. april nedelja Col
    14. Bubin spom. tek na  Javornik 10:00h člani
     rezultati javornik pdf dolžina 9,3 km
     rezultati javornik xls višinska  +630/-95 m 
 
6. 29. april nedelja Lokavec
    5. Čaven vertikal  11:00/12:00h člani/mladi
     rezultati caven pdf dolžina 4,4 km
     rezultati caven xls višinska  +1074 m
 
7 6. maj nedelja Vrhpolje pri Kozini
    8. tek čez Veliko gradišče  11:00/11:10h člani/mladi
     rezultati vrhpolje pdf dolžina 8,0 km
     rezultati vrhpolje xls višinska  +300/-300 m 
 
8. 19. maj sobota Kopačnica
    9. tek Kopačnica-Blegoš-Kopačnica  09:00h člani
     rezultati KBK pdf dolžina 19,7 km
     rezultati KBK xls višinska  +1170/-1170 m 
         
9. 27. maj nedelja Zadlog
    14. tek na Špičasti vrh - ZADLOG 10:00/10:30h mladi/člani
     rezultati Špičasti vrh pdf dolžina 4,5 km
     rezultati Špičasti vrh xls višinska  +400 m
 
10. 2. junij sobota Železniki
    23. Tek na Ratitovec  9:30h člani
    rezultati Ratitovec pdf dolžina 12,1 km
     rezultati Ratitovec xls višinska  +1148/-50 m
 
11. 10. junij nedelja Kamnje
    10. gorski tek na Malo goro 10:00h člani  
     rezultati Mala gora pdf dolžina 4,9 km
     rezultati Mala gora xls višinska  +800 m
 
12. 16. junij sobota Podbrdo
    17. GM4o   8:00/razni h člani/mladi
     rezultati GM4o pdf dolžina 42,2 km
     rezultati GM40 xls višinska  +2800/-2800 m
 
13. 1. julij nedelja Ponikve
    11. tek po Šentviški planoti  10:00/10: člani/mladi
     Rezultati Šentviška gora pdf dolžina 8,8 km
     Rezultati Šentviška gora xls višinska  +400/-400 m
 
14. 22. julij nedelja Jazne
    12. gorski tek na Bevkov vrh  10:00/10: člani/mladi
     rezultati Bevkov vrh pdf dolžina 6,0 km
     rezultati Bevkov vrh xls višinska  +500/-100 m
 
15. 4. avgust sobota Šmarje pri Sežani
    7. Šmarski tek  18:30h člani
     rezultati Smarski tek pdf dolžina 7,7 km
     rezultati Smarski tek xls višinska  +275/-275 m
 
16. 15. avgust sreda Most na Soči
    17. tekaški vzpon na Široko 10:50h člani/mladi
      dolžina 4,7 km
      višinska  +600 m
 
17. 26. avgust nedelja Ajdovščina
    7. tek na Angelsko Goro (Otliško okno) 09:30/10:15h člani/mladi
      dolžina 3,7 km
      višinska  +600 m
 
18. 1.september sobota Podbrdo
    25.  gorski tek na Črno  prst 9:00 člani
      dolžina 6,3 km
      višinska  +1320 m
 
19. 30. september sobota Idrija
    18. vzpon na Hleviše 10:00/10:30h člani/mladi
      dolžina 5,8 km
      višinska  +470 m
 
20. 14. oktober nedelja Podnanos
    21. gorski tek na  Nanos 10:00/10:30h člani/mladi
      dolžina 5,6 km
      višinska  +700 m
 
A 2. december nedelja Gaberje
    10. Tek na Tabor (za 2019)  11:00h člani
    ZAKLJUČNA PRIREDITEV ZA 2018 dolžina 4,2 km
      višinska  +365/-118 m 
         

SPONZORJI