rezultati tekem 2019

 

1.     nedelja  2. december 2018   
        10.  tek na Tabor(za 2019) 
        Tabor rezultati 2019.pdf               Tabor rezultati 2019.xls
      
2.     nedelja  24. februar 2019
        6. tek na Sabotin  
       Sabotin rezultati 2019.pdf            Sabotin rezultati 2019.xls
      
3.    sobota 6. april 2019
       9. tek čez Veliko gradišče VRHPOLJE pri KOZIN
      Veliko gradisce 2019.pdf             Veliko gradisce 2019.xls
      
4.    ponedeljek   22. april 2019
      19. Gradiški gorski tek - GRADIŠČE PRI VIPAVI
      Gradisce pri Vipavi 2019.pdf      Gradisce pri Vipavi 2019.xls
      
5.    nedelja  28. april 2019
       6. Čaven vertikal  SLOVENSKI POKAL
      Čaven vertikal 2019.pdf         Čaven vertikal 2019.xls
      
6.    nedelja 5. maj 2019
      15. Bubin spominski tek na  Javornik -  COL
      prestavljen na 22.september 2019


7.    sobota 18. maj 2019
      10. tek Kopačnica-Blegoš-Kopačnica -KOPAČNICA
       rezultati KBK 2019.pdf    rezultatu KBK.xls
      
8.    nedelja  26. maj 2019
      15. tek na Špičasti vrh - ZADLOG(Črni Vrh)
       Rezultati Špičasti vrh 2019.pdf     Rezultati Špičasti vrh 2019.xls
       
9.    nedelja 2. junij 2019
       24. Tek na Ratitovec, izbirna za EP, državno prvenstvo
        rezultati Ratitovec 2019.pdf     rezultati Ratitovec.xls
      
10.    nedelja 9. junij 2019
        11. gorski tek na Malo goro -  KAMNJE 
        Mala gora 2019.pdf     Rezultati Mala gora 2019.xls
      
11.   sobota  15. junij 2019
        18. GM4o  PODBRDO državno prvenstvo, pokal mladi 
        Rezultati GM4O.pdf       Rezultati GM4O.xls
     

12.  nedelja 23. junij 2019
      12. tek po Šentviški planoti -  PONIKVE 
      Rezultati Šentviška 2019.pdf     Rezultati Šentviška 2019.xls
      
13.  sobota 6. julij 2019
       Rezia Vertikal
      
      
14.  nedelja 21.julij 2019
      13. gorski tek na Bevkov vrh -  JAZNE
      Rezultati Jazne 2019 pdf         Rezultati Jazne 2019 xls
      
15.  sobota   3. avgust 2019
      8. Šmarski tek - ŠMARJE PRI SEŽANI
      Rezultati Šmarje 2019 pdf       Rezultati Šmarje 2019 xls
      
16.  četrtek 15. avgust 2019
      18. tekaški vzpon na Široko -   MOST NA SOČI 
      Rezultati Široko 2019 pdf        Rezultati Široko 2019 xls
      
17.   nedelja 25. avgust 2019
        8. tek na Angelsko Goro (Otliško okno)  -  OTLICA
        09:30 člani 3,7 km  +600 m n.v.
       10:30   mladi
        ŠKTD Sinji vrh  Otlica - Izdor Peljhan 041 708134  www.sktd-sinjivrh.si 

        rezultati Otlica 2019 pdf        rezultati Otlica 2019 xls
       


18.   sobota 7. september 2019
        26.  gorski tek na Črno  prst -  PODBRDO
       rezultati Crna prst 2019 pdf        rezultati Crna prst xls
       REZULTATI POKALNE TEKME PGT-2019 (HANDICAP)
19.   sobota  28. september 2019
       19. tek na Hleviše -  IDRIJA
       
      
20.   nedelja  13. oktober 2019
        22. gorski tek na  Nanos  -   PODNANOS 
        
      
A    nedelja  1. december 2019
      11. tek na Tabor(za 2020)
      

Corsa in montagna 2019

 Gare PGT 2019

 

Prossima gara:      13. Tek na Bevkov vrh  

                                domenica  21. luglio 2019   

                               10:00h  master, junior         

 dove: Jazne - vicino Idria                razpis

gara:  lungheza:  5.880m                dislivello: + 500/-160 m

 

 

 

_____________:        11. Tek na Malo goro 

                                   10:30h  master,   

                                         campionato sloveno (veterano)              

dove:  Kamnje (vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.900m   dislivello: + 800 m

 

 

____________:         24. Tek na Ratitovec 

                                  9:30h  master,  9:30 junior                  

dove:  Železniki

gara(masers):     lungheza:  11.000m   dislivello: + 1.170 m

partecipazione:  lungezza:     3.800m   dislivello: +     629 m

 

 

_________:       16. Tek na Špičasti vrh

                                domenica   28. maggio 2019   

                               10:30h  master,  10:00 junior                  

dove: Zadlog  ( vicino Črni Vrh) strada Aidussina- Col - Godovič)

gara:  lungheza:  4.000m                dislivello: + 400 m

 

 

 

 

____________:      TRAIL KBK Kopačnica-Blegoš-Kopačnica

 

                               sabato   18. maggio 2019   

 

                               9:00h    master                iscrizione/chiamata/link

 

dove: Kopačnica  (vicino Hotavlje)

 

gara:  lungheza:  19.980m                dislivello: + 1189 / -1189m

 

 

 

 

ANNULLATO: a causa del maltempo

                       BUBIN tek COL-Javornik

                                   domenica   5.maggio 2019

 

 

____________:      ČAVEN VERTICAL      link

                               domenica   28. aprile 2019   

                               10:00h  master,  11:20 junior                  

dove: Lokavec(Ajdovščina) ( vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.400m                dislivello: + 1075 m

 

 

 

 

 

 

__________:       8. Tek  čez Veliko gradišče

 

                                sabato   6. aprile 2019    

                               10:00h master,   10:30h junior                  

dove: Kozina (Gradisce di Kozina- vicino Krvavi potok))

 

gara:  lungheza:  8100m                dislivello: + 240 / - 240 m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prossima gara:      21. Gorski tek na Nanos

                                domenica  14.ottobre 2018   

                                10:00h master, junior         

dove:  Podnanos

gara:  lungheza:      5.600m            dislivello: + 700 m

 

 

_________:      18. Vzpon na Hleviše 

                                sabato  29.setembre 2018  

                                10:00h master,   junior      

dove:  Idria (vicino castello Gewerkenegg)

gara:  lungheza:  5.600m                dislivello: + 470 m

 

 

 

_____________      25. Tek Ivana Anderluha na Črno prst

                                sabato  1.setembre 2018  

                                09:00h master,         

dove:  Podbrdo

gara:  lungheza:  6.300m                dislivello: + 1320 m

 

 

_____________:       17. Vzpon na Široko

                                 mercoledi 15. agosto 2018  

                                10:40h  master, junior         

dove: Most na Soči (vicino Tolmin)

gara:  lungheza:  4.700m                dislivello: + 600 m

iscrizini/regolamento

 

 

_____________:      12. Tek na Bevkov vrh  

                                domenica  22. luglio 2018   

                               10:00h  master, junior         

 dove: Jazne - vicino Idria

gara:  lungheza:  5.880m                dislivello: + 500/-160 m

 

 

 

____________ :      15. Tek na Špičasti vrh

                                domenica   27. maggio 2017   

                               10:30h  master,  10:00 junior                  

dove: Zadlog  ( vicino Črni Vrh) strada Aidussina- Col - Godovič)

gara:  lungheza:  4.000m                dislivello: + 400 m

 

 

 

 

 

____________:      TRAIL KBK Kopačnica-Blegoš-Kopačnica

                               sabato   29. maggio 2018   

                               9:00h    master                iscrizione/chiamata/link

dove: Kopačnica  (vicino Hotavlje)

gara:  lungheza:  19.980m                dislivello: + 1189 / -1189m

 

 

 

 

 

 

____________:       7. Tek  čez Veliko gradišče

                                domenica   6. maggio 2018   

                               11:00h    master, junior                  

dove: Kozina (Gradisce di Kozina- vicino Krvavi potok))

gara:  lungheza:  8100m                dislivello: + 240 / - 240 m

 

 

 

 

____________:      ČAVEN VERICAL      link

                               domenica   29. aprile 2018   

                               10:00h  master,  11:20 junior                  

dove: Lokavec(Ajdovščina) ( vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.400m                dislivello: + 1075 m

 

 

 

 

 

 

____________:      14. Bubin tek   Col - Javornik

                                domenica   22. aprile 2018   

                               10:00h    master                  

dove: Col (vicino Ajdussina)

gara:  lungheza:  9.300m                dislivello: + 630 / - 95 m

 

 

 

 

 

____________:        5. Tek na Sabotin    

                                 domenica  15.  aprile 2018    

                                 11:00h master;            

dove:  Solkan  

gara:  lungheza:      3.950m            dislivello: + 480m

 

 

 

  

_____________       18. Gradiški gorski tek

                                 lunedi  2. aprile 2018    

 

                                      10:05h    junior

 

                                      10:00h    master

 

 dove: Vipava (Gradišče pri Vipavi -  Gradischie di Vipacco)

 

 gara:  lungheza:  4.300m                dislivello: + 600m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tekme v letu 2019

 

1.     nedelja  2. december 2018   
        10.  tek na Tabor(za 2019) in ZAKLJU. PRIR. ZA 2018, GABERJE
        10:00 člani 4,2 km  +365/-118m n.
        10:45   mladi 
        www.td-burja.com 
      
2.     nedelja  24. februar 2019
        6. tek na Sabotin  
       11:00 člani 3,95 km  +480 m n.v.
        Miha Repič  068 187 250   
      
3.    sobota 6. april 2019
       9. tek čez Veliko gradišče VRHPOLJE pri KOZIN
      10:00 člani 8,0 km  +300/-300m n.v.
      10:10 mladi 
      Zdenko Benčič 031 321 324   www.srdvrhpolje.si 
      
4.    ponedeljek   22. april 2019
      19. Gradiški gorski tek - GRADIŠČE PRI VIPAVI
      10:00 člani 5,0 km  +600m n.v
      10:30 mladi
       Darko Hrovatin 040 589 057 www.td-burja.com 
      
5.    nedelja  28. april 2019
       6. Čaven vertikal  SLOVENSKEGA POKALA
      10:00 člani 4,4 km  +1074m n.v.
      11:00   mladi
      Triatlon klub Ajdovščina  http://3atlon.si/ 
      
6.    nedelja 5. maj 2019
      15. Bubin spominski tek na  Javornik -  COL
      10:00 člani 9,3 km  +630/-95m n.v.
       Društvo TRILLEK Col - Matjaž Bajec www.trillek.si 
      
7.    sobota 18. maj 2019
      10. tek Kopačnica-Blegoš-Kopačnica -KOPAČNICA
      09:00 člani 19,8 km  +1189/-1060m n.v.l
      ŠD MARMOR Hotavlje - Boštjan Jezeršek www.sdmh.si 
      
8.    nedelja  26. maj 2019
      15. tek na Špičasti vrh - ZADLOG(Črni Vrh)
       0:30 člani 4,5 km  +400m n.v.
      10:00   mladi
      TRMA Zadlog - Florjan Lampe 041 659 193 www.ks-crnivrh.si 
       
9.    nedelja 2. junij 2019
       24. Tek na Ratitovec, izbirna za EP, državno prvenstvo
       09:30 člani 12,1 km  +1148/-50m n.v.l
               mladi:
       Atletsko društvo Železniki  http://www.atletsko-drustvo-zelezniki.si/  
      
10.    nedelja 9. junij 2019
        11. gorski tek na Malo goro -  KAMNJE 
        10:00 člani   4,9 km  +800m n.v
        SKTD Kamnje - Viktor Čermelj 041 705 395   www.kamnje.si 
      
11.   sobota  15. junij 2019
        18. GM4o  PODBRDO državno prvenstvo, pokal mladi 
        08:00 člani 42.2 km  +2800/-2800m n.v.l
        mladi
        TD Podbrdo - Jože Dakskobler 041 837 55  www.gm4o.si 
     

12.  nedelja 23. junij 2019
      12. tek po Šentviški planoti -  PONIKVE 
      10:00 člani 8,8 km  +400/-400m n.v.
      10:     mladi
      SSK Ponikve - Ivan Šuligoj 031 860301 www.sentviskaplanota.si 
      
13.  sobota 6. julij 2019
       Rezia Vertikal
      17:00 člani 7,67km  +1417m n.v.
       Associazione Vivistolvizza www.valresiavertical.com 
      
14.  nedelja 21.julij 2019
      13. gorski tek na Bevkov vrh -  JAZNE
      10:00 člani 6,0 km  +500m n.v.
      10:     mladi
      DOP Jazne - Janez Pisk 041 487 215 www.jazne.net 
      
15.  sobota   3. avgust 2019
      8. Šmarski tek - ŠMARJE PRI SEŽANI
      18:30 člani 7,7 km  +275/-275m n.v.
      Vaška skupnost Šmarje - Rodica Stojan 041 405641 
      
16.  četrtek 15. avgust 2019
      18. tekaški vzpon na Široko -   MOST NA SOČI 

      Letos je štart teka in kolesarjenja na žel,postaji Most na Soči
      10:30 člani 4,9 km  +580m n.v.
      9:45  mladi; odhod kombija na štart
       SKTD Lom - Matjaž Žbogar 041 625 803     povezava do spletne strani 
      
17.   nedelja 25. avgust 2019
        8. tek na Angelsko Goro (Otliško okno)  -  OTLICA
        09:30 člani 3,7 km  +600 m n.v.
       10:30   mladi
        ŠKTD Sinji vrh  Otlica - Izdor Peljhan 041 708134  www.sktd-sinjivrh.si 
      
18.   sobota 7. september 2019
        26.  gorski tek na Črno  prst -  PODBRDO
        09:00 člani 6,3 km  +1320m n.v.
        PD Podbrdo - Tomaž Štenkler  www.podbrdo.si 
      
19.   sobota  28. september 2019
       19. tek na Hleviše -  IDRIJA
       10:00 člani 5,8 km   +470m n.v.
       10:     mladi
       TSK Idrija - Klavdij Mohorič 031 327205 www.tsk-idrija.si 
      
20.   nedelja  13. oktober 2019
        22. gorski tek na  Nanos  -   PODNANOS 
       10:00 člani 5,6 km  +700m n.v.
       10:00   mladi
       PD Podnanos - Sandi Nabergoj 040 961598 www.pd-podnanos.si 
      
A    nedelja  1. december 2019
      11. tek na Tabor(za 2020) in ZAKLJU. PRIR. za 2019,  GABERJE
      11:00 člani 4,2 km  +365/-118m n.v.
      11:45   mladi
      TD Burja Vipava + PRIMORSKI GORSKI TEKI - Darko Hrovatin 040 589 057  www.td-burja.com

Pravila in točkovanje 2019

 

Pravilnik za  člane

 

Letos(2019) je na seznamu 20 gorskih tekov ter zadnje družabno srečanje v Gaberjah, kjer bo potekala zaključna prireditev. Vseh 20 gorskih tekov je točkovanih.  SKUPNO TOČKOVANJE bo vodeno samo za tekače s STALNIMI ŠTARTNIMI ŠTEVILKAMI. V absolutni konkurenci šteje 11 boljših tekov (za prvo trojico mora tekač-ica odteči najmanj ŠEST tekov). V posamezni kategoriji, pa se točkuje 13 boljših tekov (za prvo trojico mora tekač-ica odteči najmanj ŠEST tekov). V primeru enakega števila točk, je prvi tekmovalec-ka, ki odteče več tekov. Vsak tekmovalec izpolni pogoj udeležbe za sezono 2019 z 11. teki. Za to bo primerno nagrajen (vsi tekmovalci, ki niso v posamezni kategoriji med prvo trojico bodo nagrajeni z unikatnim trajnim darilom za trud pretekle sezone). Morebitno žrebanje nagrad ob koncu sezone bo namenjeno tekmovalcem, ki so izpolnili pogoj UDELEŽBE. Tekači se lahko vseh ali pa posameznih tekem udeležijo tudi netekmovalno in imajo v primeru plačane štartnine enake ugodnosti kot tekmovalci.  Če imajo stalno startno številko se jim za udeležbo  šteje ena točka in so ob  izpolnitvi pogoja udeležbe enajstih tekov primerno nagrajeni.

 

GM4o:   za točke šteje 42km (Graparski trimček in Ultra pušeljc trail štejeta za udeležbo)

Ratitovec: točke dobijo moški, ki štartajo iz Železnikov in  ženske, ki štartajo  iz Podlonka(Prtovč šteje za udeležbo)

 

Tekma Tek na Črno prst (Podbrdo sobota 7. september 2019) bo tudi POKALNA TEKMA ZA PRVENSTVO PGT ZA 2019. Prvi trije generalno bodo proglašeni in nagrajeni na zaključni prireditvi 1 .decembra 2019 v Gaberjah in morajo imeti stalno številko in ob koncu sezone izpolnjen pogoj udeležbe (11.tekem). 

GENERALNA RAZVRSTITEV POKALNE TEKME BO PRERAČUNANA PO "HENDIKEP" SISTEMU, ki upošteva letnico rojstva tekmovalca in preračuna končne čase na nove vrednosti.  

 

V letu 2019  si bodo tekmovalci  PGT lahko prislužili točko za udeležbo na eni izmed tekem v zamejstvu(Italija). Tekmo in datum objavimo naknadno. 

 

Kategorije za sezono 2019

 

        Člani                                                                      Članice

     1990 in mlajši  – mlajši člani                      H     1994 in mlajše  - mlajše članice

B      1989-1983 - člani                                         I      1993-1985 - članice

C      1982-1976 - starejši člani                            J     1984-1978 - starejše članice

D     1975-1969 - mlajši veterani                        K     1977-1971 -  mlajše veteranke

E     1968-1962 - veterani                                    L     1970-1963   veteranke

F  -  1961-1954 - starejši veterani                      M   1962 in starejše  starejše veteranke

G     1953 in starejši (super veterani)

 

Pravilnik za tekače-mladina:

 

Letos je na seznamu enajst gorskih tekov. V vsaki kategoriji se šteje najboljših pet tekov (za prvo trojico, mora tekač-ica odteči tri teke). Vsak tekmovalec izpolni pogoj udeležbe z petimi teki. Za to bo primerno nagrajen z zahvalo in praktičnim darilom.  Točkovanje po kategorijah isto kot pri članih.
Tekme, ki štejejo za državno prvenstvi(GM4o,  Ratitovec) se zaradi različnih kategorij štejejo samo kot udeležba in se točkujejo z eno točko.
 

 

Kategorije

 

         Fantje                                                                    Dekleta

     2007 in mlajši - mlajši dečki                          P    2007 in mlajše – mlajše deklice

    2004, 2005, 2006 - starejši dečki                  R    2004, 2005, 2006 - starejše deklice

 

Točkovanje

 

       Uvrstitev:        kategorij:                 absolutno: 

  1.    mesto        100 tč,                     100 tč

  2.    mesto          95 tč,                       95 tč 

  3.    mesto          91 tč,                       90 tč  

  4.    mesto          88 tč,                       85 tč

  5.    mesto          86 tč,                       80 tč

  6.    mesto          84 tč,                       75 tč

  7.    mesto          82 tč,                       70

  8.   mesto          80 tč,                       65 tč

  9.    mesto          78 tč,                       50 tč  

10.  mesto          76 tč,                       55 tč

11.  mesto          75 tč,                       53

12.  mesto          74 tč,                       51

13.  mesto          73 tč,                       49 tč

14.  mesto          72 tč,                       47 tč

15.  mesto          71 tč,                       45 tč

16.  mesto          70 tč,                       43

17.  mesto          69 tč,                       41

18.  mesto          68 tč,                       39 tč

19.  mesto          67 tč,                       37 tč  

20.  mesto          66 tč,                       35 tč

21.  mesto          65 tč,                       33

22.  mesto          64 tč,                       31

23.  mesto          63 tč,                       29 tč

24.  mesto          62 tč,                       27 tč

25.  mesto          61 tč,                       25 tč

26.  mesto          60 tč,                       23

27.  mesto          59 tč,                       21

28.  mesto          58 tč,                       19 tč

29.  mesto          57 tč,                       17 tč 

30.  mesto          56 tč,                       15 tč

31.  mesto          55 tč,                       13 

32.  mesto          54 tč,                       11

33.  mesto          53 tč,                         9

34.  mesto          52 tč,                         7 tč

35.  mesto          51 tč,                         5 tč

36.  mesto          50 tč,                         3 tč

37.  mesto          49 tč,                         1 tč

 

Tekmovalci uvrščeni v kategoriji pod 37 mestom prejmejo za vsako nižje mesto točko manj, najmanj  pa eno točko. Za absolutno uvrstitev se vsakokrat upošteva 37 najbolje uvrščenih, tako v moški kot ženski konkurenci.   

 

Pritožbe:

1. na samih tekmah:   po pravilih organizatorja

2. na organizatorja oziroma s strani organizatorja neupoštevane pritožbe na sami  tekmi:  3 dni od objave rezultatov na spletni strani PGT

 

- pritožijo(pod točko 2) se lahko  tekmovalci s plačano startnino oziroma z stalno številko PGT 

- pritožbo v kategorijah "mladi" lahko  vložijo starši, spremljevalci ali trenerji pod zgoraj navedenimi pogoji.

- koordinator je dolžan rešiti pritožbo v 7 dneh.

- koordinator lahko po lastni presoji reši pritožbo tudi po preteku zgoraj navedenih rokov.

 

          PRIMORSKI GORSKI TEKI

 

 

 

 

 

 

 

Corsa in montagna 2018

 Gare PGT 2018

 

prossima gara:      21. Gorski tek na Nanos

                                domenica  14.ottobre 2018   

                                10:00h master, junior         

dove:  Podnanos

gara:  lungheza:      5.600m            dislivello: + 700 m

 

 

_________:      18. Vzpon na Hleviše 

                                sabato  29.setembre 2018  

                                10:00h master,   junior      

dove:  Idria (vicino castello Gewerkenegg)

gara:  lungheza:  5.600m                dislivello: + 470 m

 

 

 

_____________      25. Tek Ivana Anderluha na Črno prst

                                sabato  1.setembre 2018  

                                09:00h master,         

dove:  Podbrdo

gara:  lungheza:  6.300m                dislivello: + 1320 m

 

 

_____________:       17. Vzpon na Široko

                                 mercoledi 15. agosto 2018  

                                10:40h  master, junior         

dove: Most na Soči (vicino Tolmin)

gara:  lungheza:  4.700m                dislivello: + 600 m

iscrizini/regolamento

 

 

_____________:      12. Tek na Bevkov vrh  

                                domenica  22. luglio 2018   

                               10:00h  master, junior         

 dove: Jazne - vicino Idria

gara:  lungheza:  5.880m                dislivello: + 500/-160 m

 

 

 

____________ :      15. Tek na Špičasti vrh

                                domenica   27. maggio 2017   

                               10:30h  master,  10:00 junior                  

dove: Zadlog  ( vicino Črni Vrh) strada Aidussina- Col - Godovič)

gara:  lungheza:  4.000m                dislivello: + 400 m

 

 

 

 

 

____________:      TRAIL KBK Kopačnica-Blegoš-Kopačnica

                               sabato   29. maggio 2018   

                               9:00h    master                iscrizione/chiamata/link

dove: Kopačnica  (vicino Hotavlje)

gara:  lungheza:  19.980m                dislivello: + 1189 / -1189m

 

 

 

 

 

 

____________:       7. Tek  čez Veliko gradišče

                                domenica   6. maggio 2018   

                               11:00h    master, junior                  

dove: Kozina (Gradisce di Kozina- vicino Krvavi potok))

gara:  lungheza:  8100m                dislivello: + 240 / - 240 m

 

 

 

 

____________:      ČAVEN VERICAL      link

                               domenica   29. aprile 2018   

                               10:00h  master,  11:20 junior                  

dove: Lokavec(Ajdovščina) ( vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.400m                dislivello: + 1075 m

 

 

 

 

 

 

____________:      14. Bubin tek   Col - Javornik

                                domenica   22. aprile 2018   

                               10:00h    master                  

dove: Col (vicino Ajdussina)

gara:  lungheza:  9.300m                dislivello: + 630 / - 95 m

 

 

 

 

 

____________:        5. Tek na Sabotin    

                                 domenica  15.  aprile 2018    

                                 11:00h master;            

dove:  Solkan  

gara:  lungheza:      3.950m            dislivello: + 480m

 

 

 

  

_____________       18. Gradiški gorski tek

                                 lunedi  2. aprile 2018    

 

                                      10:05h    junior

 

                                      10:00h    master

 

 dove: Vipava (Gradišče pri Vipavi -  Gradischie di Vipacco)

 

 gara:  lungheza:  4.300m                dislivello: + 600m

 

 

 

 

 

 

 

prossima gara:       20. Gorski tek na Nanos

                                domenica  8.ottobre 2017  

                                10:00h master, junior         

dove:  Podnanos

gara:  lungheza:      5.600m            dislivello: + 700 m

 

 

 

____________:      17. Vzpon na Hleviše

                                sabato  30.setembre 2017  

                                10:00h master,   junior      

dove:  Idria (vicino castello Gewerkenegg)

gara:  lungheza:  5.600m                dislivello: + 470 m

 

 

_____________:      23. Tek Ivana Anderluha na Črno prst

                                sabato  2.setembre 2017  

                                09:00h master,         

dove:  Podbrdo

gara:  lungheza:  6.300m                dislivello: + 1320 m

 

 

 

____________:       6. Tek na Angelsko goro - Otlica   link

                                domenica  27. agosto 2017  

                                09:30h master,  10:30h  junior         

dove: partenza Ajdussina(izvir Hublja) ; arrivo(Otlica)

gara:  lungheza:  4.200m                dislivello: + 600 m

  

 

_____________:     16. Vzpon na Široko

                                martedi  15. agosto 2017  

                               10:45h  master, junior         

dove: Most na Soči (vicino Tolmin)

gara:  lungheza:  4.700m                dislivello: + 600 m

 

____________:       5. Šmarski tek                    facebook

                                sabato  5. agosto 2017  

                               18:30h  master         

dove: Šmarje - vicino Sežana

gara:  lungheza:  7.700m                dislivello: + 275/-275 m

 

 

 

 

_____________:      11. Tek na Bevkov vrh        programma.slo

                                domenica  23. luglio 2016  

                               10:00h  master, junior         

dove: Jazne - vicino Idria

gara:  lungheza:  5.880m                dislivello: + 500/-160 m

 

 

 

____________:      15. GM4o            PROGRAMMA IT

                                sabato  17. giugno 2017  

                               08:00h  42km,      06:00h  100km ,

                                    domenica    09:30h   12km         

dove: Podbrdo - Piedicolle  ( Baška grapa )

gara:  lungheza:  42.200m                dislivello: + 2800/-2800 m

 

 

_____________:      9 Tek na Malo goro

 

                                domenica  11. giugno 2017  

 

                               10:00h  master,                   

 

dove: Kamnje - Camigna  ( vicino Potocce/Aidussina)

 

gara:  lungheza:  4.900m                dislivello: + 800 m

 

 

 

 

____________:        22. Tek na Ratitovec    -  programma_IT  

                                domenica   06. giugno 2017  

                               09:30h  master,  09:30 junior                  

dove: Železniki  ( vicino Škifja Loka)

gara:  lungheza:  11.100m                dislivello: + 1170 m

 

 

 

_____________:     TRAIL KBK Kopačnica-Blegoš-Kopačnica

                               sabato   20. maggio 2017  

                               9:00h    master                         iscrizione/chiamata

dove: Kopačnica  (vicino Hotavlje)

gara:  lungheza:  19.980m                dislivello: + 1189 / -1189m

 

                 +

 

prossima gara:      ČAVEN VERICAL      LINK

                               domenica   21. maggio 2017  

                               10:00h  master,  11:20 junior                  

dove: Lokavec(Ajdovščina) ( vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.400m                dislivello: + 1075 m

 

 

 

 

____________:       6. Tek  čez Veliko gradišče

                                domenica   7. maggio 2017  

                               11:00h    master, junior                  

dove: Kozina (Gradisce di Kozina- vicino Krvavi potok))

gara:  lungheza:  8100m                dislivello: + 240 / - 240 m

 

 

---------------------:      13. Bubin tek   Col - Javornik

                                domenica   23. aprile 2017  

                               10:00h    master                  

dove: Col (vicino Ajdussina)

gara:  lungheza:  9.300m                dislivello: + 630 / - 95 m

 

 

____________:          17. Gradiški gorski tek                                                  

                                domenica 26. marzo 2017  

                                10:00h    junior

                                     10:30h    master

 dove: Vipava (Gradišče pri Vipavi -  Gradischie di Vipacco)

 gara:  lungheza:  4.300m                dislivello: + 600m

 

 

____________:       4. Tek na Sabotin    

                                 domenica  26.  febbraio 2017    

                                 11:00h master;            

dove:  Solkan  

gara:  lungheza:      3.950m            dislivello: + 480m

 

 

                         :       3. Valentinov tek na Kokoš     link

                                 sabato  18.  febbraio 2017    

                                 11:30h master;   11:20 canicrossi         

 

dove:  Lipica (valico di confine Lipica/Basovizza) 

gara:  lungheza:      2.830m            dislivello: + 263m

 

 

 

 

 

 

 

 

    CERIMONIA DI CHIUSURA PER LA STAGIONE 2016 

 

Gaberje:  sabato  26. novembre 2016

  

 

prossima gara:       7. Tek na Tabor (prima gara per 2017)

                                sabato  26.  novembre 2016    

                               11:00h master         

dove:  Gaberje (vicino Ajdussina) 

gara:  lungheza:      4.200m            dislivello: + 365m/-118m

 

 

 

 

lista di stampa:  Corsa in montagna PGT 2016

  

 

____________:      19. Gorski tek na Nanos

                                domenica  9.ottobre 2016  

                                10:00h master, junior         

dove:  Podnanos

gara:  lungheza:      5.600m            dislivello: + 700 m

 

 

 

____________:      23. Tek Ivana Anderluha na Črno prst

                                sabato  3.setembre 2016  

                                09:00h master,         

dove:  Podbrdo

gara:  lungheza:  6.300m                dislivello: + 1320 m

 

 

_____________:      5. Tek na Angelsko goro - Otlica   link

                                domenica  28. agosto 2016  

                                09:30h master,  10:30h  junior         

dove: partenza Ajdussina(izvir Hublja) ; arrivo(Otlica)

gara:  lungheza:  4.200m                dislivello: + 600 m

 

 

 

____________:      15. Vzpon na Široko

                                lunedi  15. agosto 2016  

                               10:45h  master, junior         

dove: Most na Soči (vicino Tolmin)

gara:  lungheza:  4.700m                dislivello: + 600 m

 

 

 

 

_____________:      5. Šmarski tek                    programma.slo

                                sabato  6. agosto 2016  

                               18:30h  master         

dove: Šmarje - vicino Sežana

gara:  lungheza:  7.700m                dislivello: + 275/-275 m

 

 

 

 

 

_____________:      10. Tek na Bevkov vrh        programma.slo

                                domenica  24. luglio 2016  

                               10:00h  master, junior         

dove: Jazne - vicino Idria

gara:  lungheza:  5.880m                dislivello: + 500/-160 m

  

 

____________:      15. GM4o            PROGRAMMA IT

                                sabato  18. giugno 2016  

                               08:00h  42km,      06:00h  100km ,

                                    domenica    09:30h   12km         

dove: Podbrdo - Piedicolle  ( Baška grapa )

gara:  lungheza:  42.200m                dislivello: + 2800/-2800 m

 

 

_____________:      8. Tek na Malo goro

                                domenica  12. giugno 2016  

                               10:00h  master,                   

dove: Kamnje - Camigna  ( vicino Potocce/Aidussina)

gara:  lungheza:  4.900m                dislivello: + 800 m

 

 

____________:      21. Tek na Ratitovec     -    PROGRAMMA - IT

                                domenica   05. giugno 2016  

                               09:30h  master,  09:30 junior                  

dove: Železniki  ( vicino Škifja Loka)

gara:  lungheza:  11.100m                dislivello: + 1170 m

 

 

 

_____________:     13. Tek na Špičasti vrh

                                domenica   29. maggio 2016  

                               10:30h  master,  10:00 junior                  

dove: Zadlog  ( vicino Črni Vrh) strada Aidussina- Col - Godovič)

gara:  lungheza:  4.000m                dislivello: + 400 m

 

 

 

 

_____________      3. Čaven vertikal

                                domenica   22. maggio 2016  

                               10:00h  master,  11:20 junior                  

dove: Lokavec(Ajdovščina) ( vicino Aidussina)

gara:  lungheza:  4.400m                dislivello: + 1075 m

 

 

____________      7. Tek Kopačnica-Blegoš-Kopačnica

                               sabato   21. maggio 2016  

                               9:00h    master                  

dove: Kopačnica  (vicino Hotavlje)

gara:  lungheza:  13.000m                dislivello: + 1060 / -1060m

 

 

 

 

_____________      5. Tek  čez Veliko gradišče

                                domenica   8. maggio 2016  

                               11:00h    master, junior                  

dove: Kozina (Gradisce di Kozina- vicino Krvavi potok))

gara:  lungheza:  8100m                dislivello: + 240 / - 240 m

 

 

_____________      Učka vertikal (Croatia)

                                sabato   7. maggio 2016  

                               10:00h    master                  

dove: Medveja (vicino Fiume)

gara:  lungheza:  7.670m                dislivello: + 1417m

 

 

 

 

 

________gara:      12. Bubin tek   Col - Javornik

                                domenica   17. aprile 2016  

                               10:00h    master                  

dove: Col (vicino Ajdussina)

gara:  lungheza:  9.300m                dislivello: + 630 / - 95 m

 

 

 

 

 

________ gara:      16. Gradiški gorski tek

                                 lunedi 28. marzo 2016  

                                10:00h    junior

                                     10:30h    master

 dove: Vipava (Gradišče pri Vipavi -  Gradischie di Vipacco)

 gara:  lungheza:  4.300m                dislivello: + 600m

 

SPONZORJI